Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Magjia në Shtëpinë e Bardhë, për herë të fundit Melania Trump sjell pamje nga dekorimet për festat e fundvitit

spot_img

Lajme të ngjashëm

dd9631cab69927aea8e658d209475563

Melania Trump ka sjellë pamje nga dekorimet për festat e fundvitit për herë të fundit si Zonja e Parë.

Këto janë festat e fundit që Donald Trump dhe Melania kalojnë në këtë shtëpi, teksa ajo  është kujdesur të dekorojë për herë të fundit ambientin me rastin e festave.

Në llogarinë e saj në rrjetet sociale, Melania ndau foto të pemëve gjigante të zbukuruara, duke falenderuar të gjithë personat që e kishin ndihmuar.

Kujtojmë që amerikanët zgjodhën Joe Biden si presidentin i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Më 20 janar të vitit 2021, Trump pritet ti lëshojë vendin Bidenit, duke u larguar këhstu nga ‘Shtëpia e Bardhë’.

Screenshot_9.pngScreenshot_11.pngScreenshot_10.png

Më shumë

spot_img