Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Mafia shqiptare, fijet lidhëse me politikën (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Si u ngrit dhe u forcua krimi i organizuar shqiptar? Si funksiononte trafiku dhe lidhja me politikën? Si u realizuan lidhjet e para që në kohën e komunizmit dhe çfarë ndodhi pas viteve ’90?

Fijet e nëndheshme që çojnë tek politika dhe mbi të gjitha a ekziston sot vërtetë mafia shqiptare?

Një histori e errët, lidhjet e nëndheshme, dokumentat, kontrabanda e cigareve dhe ajo naftës, droga, linjat me mafian italiane dhe atë të shumë vendeve të tjera…

Dëshmi të reja, të vërteta, dokumenta… Dokumentar nga Marin Mema:

Më shumë

spot_img