Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Maestro tregon për raportin me Luizin: Nuk do i flas për një kohë të gjatë

Shkruar nga Newsbomb
Maestro tregon për raportin me Luizin: Nuk do i flas për një

Raporti miqësor mes Luzit dhe Maestors tashmë i përket të shkuarës.

I ftuar në emisioni “Jo Vetëm Modë”, Armaldo Kllogjeri, ka pranuar se prej kohësh nuk flet me Luzin dhe nuk do të flasë për një kohë të gjatë me të.

Pjesë nga intervista

Orinda Huta: Kur shikon që ti je pjesë e portaleve shpeshherë dhe vazhdon akoma, sidomos kur ke përballje me fituesin. Luizin. Si ndihesh? Flisni bashkë?

Armaldo Kllogjeri: Jo nuk flasim, nuk përshëndetemi dhe nuk mendoj se do të flasim për një kohë të gjatë.

Orinda Huta: Përse thua për një kohë të gjatë?

Armaldo Kllogjeri: Po sepse, unë mendoj se Luizi duhet t’i kthehet pak jetës së përditshme, jetës normale. Jo të vazhdojë të mendojë “Big Brother”-in akoma, lojën.

Orinda Huta: E pe filmin e tij?

Armaldo Kllogjeri: Po e pashë.

Orinda Huta: Të pëlqeu?

Armaldo Kllogjeri: Filmi më pëlqeu, film i bukur.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese