Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

Madonna e zemëruar pas vdekjes së artistit legjendar: Shko q** tani…

spot_img

Lajme të ngjashëm

2016 ka qenë një vit i zi për muzikën botërore pasi shumë artistë kanë ndërruar jetë dhe disa prej tyre në moshë të re.

Kjo ka zemëruar jo pak mbretëreshën e pop-it, Madonna, e cila shumë prej këtyre këngëtarëve i ka patur miq.

Në reagimin e saj për vdekjen e George Michael, ajo shkruan: “Lamtumirë miku im. Një tjetër artist i madh na la. A mundet 2016-ta të shkojë të q*** tani?”

George Michael, Prince, Leon Russell, David Bowie dhe Leonard Cohen janë artistët që kanë ndikuar jashtëzakonisht shumë në muzikë dhe që u ndanë nga jeta këtë vit.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img