Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Macron FËLLIQET në vizitën zyrtare, harron së çfarë po thotë: Faleminderit gruas tuaj TË SHIJSHME… (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti francez pavarësisht moshës së tij relativisht të re, duket se marrëdhëniet me anglishten nuk i ka edhe aq të mira për të qenë një zyrtar aq i lartë.

Dhe këtë sapo na e vërtetoi gjatë një vizite zyrtare në Australi, ku teksa po falenderonte homologun e tij australian, anglishtja iu venit rrugës duke e cilësuar gruan e homologut si të shijshme.

Doja t’ju falenderoja ju dhe gruas tuaj të shijshme për mikpritjen tuaj të ngrohtë…”, dëgjohet të thotë Macron, ndërsa në fytyrën e zyrtarit australian vihet re një hije buzëqeshje në prag gajasje.

Sakaq batuat në rrjetet sociale kanë shpërthyer në formën më të papërmbajtshme!

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img