Tirana
clear sky
30.9 ° C
30.9 °
30.9 °
33 %
2.6kmh
3 %
Mër
31 °
Enj
30 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
26 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

“Ma sill zotin Basha këtu”, Meta nuk kursen talljet me kreun e PD: Para fitores ai bën gati tekstin e humbjes! Po merrej me kastraveca kur…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta komenton marrëdhënien e tij me kreun e PD, Lulzim Basha duke mos kursyer ironitë dhe talljen me kryedemokratin.

Meta tha se Basha është “i paparë për të shpikur alibi”, ndërsa tregoi një episod, kur i kishte kërkuar atij të qëndronte me protestuesit kundër shembjes së Teatrit Kombëtar, por Basha “ishte në Lushnje duke u marrë me kastraveca”.

Pjesë nga deklarata e Metës në emisionin “Opinion”:

Ma sill mua zotin Basha këtu, ma sill zotin Rama, ma sill doktorin e madh këtu. M’i sill amerikanët në studio, skam ndonjkë problem. Unë kam një qëndrim me amerikanin, me turkun, me grekun, me gjermanin, me Bashën, me Berishën. Një qëndrim kam unë.

Ai është i paparë për të shpikur alibi. Para se të mendojë për fitoren ka gjetur tekstin e humbjes. Ai ka ardhur në shtëpi, sa herë ka patur ndonjë shqetësim ai vjen. Siç ka qenë rasti për teatrin, që i thashë ore zotëri hajde mos t’i lemë vetëm ata të teatrit. Ai s’e kishte parë, se ishte në Lushnje merrej me kastraveca atje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img