Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

‘Ma prishe lojën o bab, nuk luj më’, Besi ‘zihet’ me Ajkën për lodrat në shtëpi (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c287e1b26f618fa0e056474372f4dfad

Aktori i humorit Bes Kallaku, ndodhet i karantinuar në shtëpi, tashme prej 8 ditësh, së bashku me Xhensilën dhe vajzën e vogël.

Mirëpo mesa duket Besi nuk po duron dot më, aq sa ka filluar të bëjë “sherr” me Ajkën, pasi kjo e fundit ia ka prishur lojën ‘puzzle”.

Përmes rrjetit social ‘Instafram’, Besi ka publikuar një video teksa luan me vajzën e tij të vogël. Ajka i ka prishur lojën, dhe ky i fundit për humor, është nervozuar me të duke vendosur të mos luajë më.

‘Dita 8-të e karantines! Nuk luj mo’, – shkruan Besi krah videos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img