Lyen duart me gjak fals dhe thërret në ndihmë të dashurin, ngjarja merr kthesë të papritur (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:51 10-02-2017 Lyen duart me gjak fals dhe thërret në ndihmë të dashurin, ngjarja merr kthesë të papritur (Video)

Një vjazë vendosi ti bëjë kamera të fshehtë të dashurit të saj duke pretenduar se kishte prerë dorën me thikë, por ngjarjet rodhën në mënyrë të paparashikueshme.

Pasi leu duart me gjak fals, ajo telefonoi të dashurin duke i thënë se kishte prerë dorën. Në momentin që ai kthehet në shtëpi ndodh e papritura. Ndiqni videon:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mogherini takohet me Tillerson në Uashington, “testojnë” njëri-tjetrin për shumë çështje
Plagoset rëndë në aksident me makinë kryeministrja polake »
Article Logic
Execution time: 0.011400938034058
array(1) { ["section"]=> string(101) "lyen-duart-me-gjak-fals-dhe-therret-ne-ndihme-te-dashurin-ngjarja-merr-kthese-te-papritur-video-68371" }