Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Lyejnë me benzinë dhe djegin në superstradë makinën e efektivit të policisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Digjet me benzinë makina e oficerit të policisë rrugore në Lezhë.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Ishull-Shëngjin në afërsi të superstradës. Nuk raportohet për njerëz të lënduar por vetëm për dëme materiale.

Makina tip “Benz” është në pronësi të A.T., 36 vjeç me detyrë polic në komisariatin e Mirditës.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarjeje për të cilën policisa ka nisur menjëherë hetimet.

Më shumë

spot_img