Tirana
broken clouds
19 ° C
19 °
19 °
63 %
2.1kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Lushnja shembull, pas numërimit të votave kryetarët e PS dhe PD pranojnë rezultatin e pozojnë së bashku (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këto zgjedhje nuk kanë pasur vetëm anë negative, vrasje, plagosje apo sherre, por edhe “paqe” mes kundërshtarëve politikë.

Lushnja i është bashkuar shembullit të qytetarisë dhe asaj që duhet të tregojnë kandidatët politikë në popull; bashkim dhe jo përçarje apo ndasi mes veti.

Siç shihet edhe në foto ku majtas është kryetari i PS, Gentian Nushi dhe djathtas kryetari i PD, Saimir Korreshi, duket se ata e kanë pranuar rezultatin dhe kanë shkrepur një fotografi së bashku.

Sapo ka përfunduar numërimi final në dy KZAZ në Lushnjë ekipi është bashkuar dhe kanë pozuar për të treguar leksion qytetarie.

 

179619591 473750013967033 5507216549218185815 n

Më herët në Sarandë u përqafua Anila Denaj e PS me Ina Zhupën e PD, në Tiranë kryetarja e PS në njësinë nr.5 me Orieda Nebiajn e PD, ndërsa Pandeli Majko tha se “Ori është vajza më e mirë që ka PD-ja”.  

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img