Lumi i Vlorës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:03 09-07-2015 Lumi i Vlorës

Kjo foto është shkrepur në Lumin e Vlorës, ku tregohet bukuria e egër shqiptare si dhe pastëria e lumit që rrjedh. Vlora është një nga perlat e turizmit shqiptar ku bashkohet mali dhe deti. Në foto duken edhe disa dhi që janë afruar për të pirë ujin e ëmbël të lumit që rrjedh i qetë në këto ditë vere. Fotoja është dërguar nga Ervin Haruni.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011566877365112
array(1) { ["section"]=> string(19) "lumi-i-vlores-15674" }