Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

‘Lumë kritikash’/ Gazetarja e Klan-it provokon sërish, vesh golf por pastaj e heq dhe del me sutjena para Kryeministrisë (FOTO-EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

9fe9b3904801df447185532a074e8d5e

Vajza që raporton për emisionin ‘Aldo Morning Show’ në Tv Klan, e që rëndomë cilësohet gazetare, quhet Griselda Katirai, një vajzë shumë provokuese dhe rebele.

Pas kritikave të djeshme, ajo nuk ka reflektuar, përkundrazi ka provokuar sërish duke dalë me sutjena.

Fillimisht Griselda u shfaq me golf por pas disa sekondash e hoqi fare.

Ndërsa Aldo e cilësoi si ‘gazetare të së ardhmes’ për të cilën ‘Shqipëria vuan’.

“Mos e vrit mendjen se ne Shqipëri nuk ka gazetarë, gazetarë janë 1 ose 2 ose kanë vdek, të tjerët janë punonjës televizionesh”, i tha Aldo vajzës nga Tepelena.

gazetraja.jpeg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img