Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Lumë droge dhe mijëra euro, arrestohet banda e trafikantëve, mes tyre 2 shqiptarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia greke ka goditur një grup të trafikut të drogës nga Shqipëria.

 Pjesë e bandës ishin dy shtetas shqiptarë 27 dhe 32 vjeç si dhe një grek 36 vjeç. Policia sekuestroi 53 kg marjuhanë, 55 mijë euro dhe 6 telefona celularë.

Sipas policisë transportimi i drogës bëhej me mjete të marra me qera nga 36 vjeçari grek.

Gjithashtu mësohet se 32 vjeçari shqiptar ishte i shpallur në kërkim për trafik droge.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img