Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
29 %
4.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Lum Sara që e ka! Përkëdheljet për të s’kanë fund, pas urimit të bukur Ledri Vula përgatiti një super festë për partneren e tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dje partnerja e reperit Ledri Vula, Sara Hoxha fesoi ditëlindjn e saj. Sapo hyri mesnata, menjëherë “shpërthyen” urimet nga miqtë dhe familjarët, mirëpo ai më i veçanti sigurisht që do të ishte i Ledrit.

Kjo ditëlindje Sarën e gjeti nënë dhe Ledri nuk mund të qëndronte pa përfshirë dhe të voglën e tyre në këtë urim.

Ai publikoi një foto nga festa e zbulimit të gjinisë së bebit, teksa i shkruante: Ditëlindja jote e parë të tre. Gëzuar ditëlindjen cul.

Por, përkedheljet për Sarën nuk mjaftuan me kaq, pasi reperi kishte përgatitur për partneren e tij bukuroshe një super festë. Bashkë me të gjithë miqtë e tyre Sara kaloi një ditëlindje të paharruar. Nga storyt e publikuara në rrjetet sociale shihen mjaft qartë momentet e bukura që kanë kaluar.

Epo, me një burrë si Ledri nuk pritej më pak!

Më shumë

spot_img
spot_img