Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
90 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
11 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Lulzim Basha u drejtohet demokratëve nga Elbasani: Do luftojmë me gjithë forcën deri në largimin e regjimit Rama – Doshi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ditën e sotme ka zhvilluar një takim me demokratët e qytetit të Elbasanit.

Ai u shpreh se nga gara brenda PD-së demokratët do dalin më të fortë dhe më të vendosur për të luftuar me të gjithë forcën deri në largimin e regjimit Rama – Doshi.

“Nga kjo garë do të dalim më të fortë, më të bashkuar dhe më të vendosur për të luftuar me gjithë forcën që kemi deri në largimin e regjimit Rama-Doshi. Për demokracinë, për Shqipërinë dhe për shqiptarët”, shkruan Basha.

Kujtojmë se të dielën e ardhshme në PD do të zhvillohen zgjedhjet për kryetarin e ri të partisë, ku përballë Bashës janë Agron Shehaj, Edith Harxhi dhe Fatbardh Kadilli.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img