Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Lulzim Basha ‘thyen heshtjen’, i përgjigjet Ramës për akuzat e zhdukjes së kasetës së Krushës: Ja si qëndron e vërteta (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

b421644f9ad6d481d43f20c8606d635c

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vendosur që t’i kthejë përgjigjje kryeministrit Rama dhe të gjithë atyre që e kanë akuzuar për përfshirjen në përgatitjen e raportit të Dick Marty, si dhe për fshehjen e kasetës së masakrës së Krushës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan se Rama po gënjen dhe sulmon opozitën, në vend që të punonte për qytetarët shqiptarë.

Përmes videos së publikuar, Basha ka treguar anën e tij të historisë, për akuzat që i janë bërë deri më sot, duke i ballafaquar faktet.

“Rama është kapur përsëri duke gënjyer dhe sulmuar opozitën, në vend që të punonte për njerëzit.

Shqipëria është në krizë ekonomike dhe shëndetësore dhe ai nuk bën asgjë!

Shpërndani të vërtetën me zë dhe me figurë duke ju zbuluar gënjeshtrat e Ramës dhe të gjithë mercenarëve të ti”, shkruan Basha.

Më shumë

spot_img