Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Lulzim Basha takime në Lezhë, qindra simpatizantë grumbullohen dhe e ndjekin pas

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cde91a6ab37e06e6a5d74c84c5413c18

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sërish një numër të madh qytetarësh në qytetin e Lezhës.

Sapo ka mbërritur në qytetet Basha është shoqëruar na shumë qytetarë dhe makina me flamurin e PD-së.

Basha ka ndaluar dhe ka zhvilluar disa takime me bizneset në Lezhë, ku ka folur për situatën ekonomike.

“E para që duhet të lagojmë është ai që për 8 vite nuk ju ka ndihmuar. Kur pushteti është në duart e e një njeriu, do të punojmë bashkë. Do iu çlirojmë nga taksat e larta. Lezha ka pasuri të jashtëzakonshme. Ka prosperitet të jashtëzakonshëm, prosperitet. Një nga zonat më të bukura të ballkanit,” tha Basha ndër të tjera.

Kujtojmë që kryetari i PD-së dy ditë më parë iu vendos një gjobë 50 milion lekë (të vjetra) pas tubimit masiv në Kavajë, ku ishin mbledhur qindra persona pa respektuar masat kundër koronavirusit.

Screenshot_10.pngScreenshot_11.png

Më shumë

spot_img
spot_img