Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Lulzim Basha publikon videon: Universiteti Politeknik “vishet” me sloganin e Partisë Demokratike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar një video ku shihet se Universiteti Politeknik i Tiranës është “veshur” me sloganin e Partisë Demokratike.

Gjithashtu në mur është afishuar edhe koha që tregon se edhe sa ditë, orë, minuta dhe sekonda kanë mbetur deri në zgjedhjet e 25 prillit.

Kjo nuk është hera e parë që Pd me anë të projektorëve të mëdhenj afishon sloganin e saj në hapësira të mëdha, pasi edhe pak ditë më parë slogani i PD u vendos në një nga ndërtesat e larta në kryeqytet.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img