Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Lulzim Basha pronar jahti? Ish-deputeti ngre dyshimet dhe e pyet: Sa euro ka kushtuar? E ke ankoruar në Francë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti i opozitës, Kujtim Gjuzi ngre dyshime se kryedemokrati Lulzim Basha është pronar i një jahti që qëndron i ankoruar në Francë.

Përmes një postimi në Facebook, Gjuzi pyet Bashën se “sa ka kushtuar jahti” që ka të ankoruar në brigjet perëndimore të Francës prej 5 vitesh.

Është e paqartë se nga e ka marrë Gjuzi këtë informacion, si dhe vërtetësia e tij.

“KONSERVATORËT PYESIN Lulzim BASHËN Sa Euro kushton Jahti i tij ankoruar në brigjet perëndimore në Francë 2017-2018-2019-2020-2021”, shkruan ai në Facebook.

drgfe4gg3g
Postimi i Gjuzit në Facebook
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img