Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Lulzim Basha pranon gabimet e të shkuarës: Jam pengu i demokratëve dhe shqiptarëve! Bashkë për të ndërtuar Shqipërinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokatike Lulzim Basha, ka postuar një video nga takimi i djeshëm më gratë demokrate në kryeqytet.

Krah videos Basha shkruan se demokratët kanë zgjedhur të ardhmen, por sipas tij pa u bërë strehë e gabimeve dhe të metave të së kaluarës.

albsig

spring

Ndër të tjera kryedemokrati thekson se ai ka një vizion të qartë për t’i dhënë fund tranzicionit dhe duke u bashkuar nëpërmjet vlerave me të gjithë ata që duan të kontribuojnë për të ardhmen e Shqipërisë.

“Demokratët e Degës nr. 7 në Tiranë kanë zgjedhur të ardhmen, pa mohuar në asnjë çast të mirat që kemi bërë për shqiptarët, por pa u bërë strehë e gabimeve dhe të metave të së kaluarës. Ne kemi një qëndrim të vendosur kundër korrupsionit, si armik i mirëqenies së shqiptarëve, dhe një vizion të qartë për t’i dhënë fund tranzicionit, duke u bashkuar nëpërmjet vlerave me të gjithë ata që duan të kontribuojnë me zemër për të ndërtuar një të ardhme më të mirë për Shqipërinë dhe shqiptarët”, ka shkruar Basha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img