Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Lulzim Basha piknik me salsiçe nga Elbasani, Aurela gatuan kekun e “fitores” në shtëpi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gatimi duket se është një ndër pasionet e bashkëshortes së kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Bashës.

Aurela herë pas here në llogarinë e saj në Instagram poston gatimet e saj dhe kësaj here ajo ka zgjedhur që të gatuajë një ëmbëlsirë në formë zemre.

“Zemra jonë këtë pasdite #mezemër#shqiperiafiton“- shkruan mbi foto Aurela.

Keku mban gjyrat; e kuqe, e zezë, e bardhë dhe blu.

Por, mesa kemi parë gatimi nuk është vetëm pasion i Aurelës pasi dhe Lulzim Basha “përvesh mëngët” dhe i futet kuzhinës dhe këtë e kemi parë nga pamjet e publikuara nga vetë Aurela.

Kujtojmë që dje Basha ishte në Elbasan, ku zhvilloi një takim me të rinjtë e qytetit.

Pas fjalimit të mbajtur Basha me sens humori shtoi se: “Më presin detyra të veçanta si skuqja e salsiçeve në zjarr ”.

Screenshot 4 12
Keku i bërë nga bashkëshortja e Lulzim Bashës
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img