Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Lulzim Basha: Për 7 vjet Ramavirusi ka gërryer ekonominë, Coronavirusi i dha goditjen e fundit

spot_img

Lajme të ngjashëm

184d4e8d007820dbfc27fc512d111080

Kreu i PD Lulzim Basha thotë se për 7 vite rradhë kryeministri Rama, të cilin ai e quan ‘Ramavirusi’ ka gërryer ekonominë, shëndetësinë dhe mirëqenien e shqiptarëve.

Teksa shpërndan në Twitter disa foto nga takimi që ka bërë sot me pronarët e disa prej bizneseve të hapura në Tiranë, Basha shkruan se Coronavirusi vetëm sa i dha goditjen e fuindit ekonomisë.

“Për 7 vjet me radhë, RAMAVIRUSI e ka gërryer ekonominë, shëndetësinë dhe mirëqenien e shqiptarëve. CORONAVIRUSI vetëm sa i dha goditjen e fundit ekonomisë. Kriza nxorri lakuriq makutërinë, mashtrimet dhe gjithë dështimet e Ramës dhe qeverisë së tij të pakicës kundër shqiptarëve”, shkruan kreu i PD Lulzim Basha.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img