Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Lulzim Basha optimist ‘në pikë të mëngjesit’, shkruan në Facebook: Në 25 Prill, Shqipëria do fitojë dhe Rama do humbë!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

85e0be41637ccdfcfde70bb7a2c8aa30

Kreu i PD Lulzim Basha ka përsëritur sot që “në pikë të mëngjesit” optimizmin për zgjedhjet e 25 prillit, për të cilat thotë se shqiptarët do të ndëshkojnë me votë Edi Ramën.

Lulzim Basha si rrallëherë, ka shkruar mëngjesin e sotëm në Facebook dhe ka përsëritur një prej shprehjeve të tij më të përdorura gjatë ditëve të fundit. “Në 25 Prill, Shqipëria do të fitojë dhe Rama do të humbë”, shkruan Basha.

Kujtojmë se, ditët e fundit Partia Demokratike ka prezantuar programet e saj për Ekonominë, Shëndetësinë dhe Arsimin, dhe nën sloganin “Shqipëria fiton”, demokratët shprehin bindjen se 25 prilli do të jetë dita e ndryshimit.

Screenshot_2_copy.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img