Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Lulzim Basha nuk duron më, ia thotë troç Berishës: Ka vetëm një dosje, është çështja jote “NON GRATA” nga SHBA

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryedemokrati Lulzim Basha i ka kthyer përgjigje akuzave të Sali Berishës për dosjet “Muzin” dhe “Toyota Yaris”. Basha thotë se trillimet dhe shpifjet nuk e zgjidhin dot hallin e Sali berishës.

Sipas tij, ka vetëm një dosje, dhe ajo është çështja “non grata” e Berisëhs nga SHBA. Ai thotë se kjo çështje e ka detyruar Berishën të bjerë kaq poshtë me shpresën se do ta shndërrojë PD-në në mburojë të interesave personale.

“Trillimet e shpifjet nuk e zgjidhin dot hallin e Sali Berishës. Ka vetëm një dosje, ka vetëm një çështje dhe ajo është çështja NON GRATA nga SHBA. Është kjo çështje që e detyron Sali Berishën të bjerë kaq poshtë me shpresën se do ta shndërrojë PD-në në mburojë të interesave personale. Nuk ka gjë më të ulët se të përdorësh demokratët dhe ndjeshmëritë e tyre si mish për top për hallin tënd personal”, shkruan Basha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img