Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Lulzim Basha nga Durrësi: Jemi të bashkuar dhe gati për të çuar deri në fund misionin tonë, do mbrojmë demokracinë dhe do sjellim një të ardhme më të mirë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ditën e sotme zhvilloi një takim me demokratët e Durrësit, për të cilët tha se nuk e pranojnë masakrën zgjedhore.

Ai u shpreh se demokratët janë të bashkuar dhe gati për ta çuar deri ën fund misionin që kanë marrë, teksa shtoi se PD do të mbrojë demokracinë dhe do të sjellë një të ardhme më të mirë për Shqipërinë dhe shqiptarët.

“Demokratët e qarkut të Durrësit nuk e pranojnë masakrën zgjedhore, nuk e pranojnë rënien e demokracisë. Ne jemi të bashkuar dhe gati për ta çuar deri në fund misionin që kemi marrë mbi supet tona. Ne do mbrojmë demokracinë dhe do sjellim një të ardhme më të mirë për Shqipërinë dhe shqiptarët”, shkruan Basha.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img