Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Lulzim Basha në Patos: Ju thashë “do ua heq vizat” dhe ua hoqa, thashë që “do ju fus në NATO” dhe ju futa

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Dmeokratike Lulzim Basha gjatë një takimi në Patos është shprehur se ai i ka mbajtur gjithmonë premtimet që ka dhënë.

Ai tha se e ka mbajtur premtimin për heqjen e vizave dhe integrimin e Shqipërisë në NATO, ndërsa shtoi se i është future politikës pasi ka parë vuajtjet e shqiptarëve.

“Ju thashë “do ua heq vizat” dhe ua hoqa vizat. Ju thashë do ju fus në NATO dhe ju futa në NATO. Vuajtjet e shqiptarëve më mbajnë në politikë dhe kjo është arsyeja pse jam futur në këtë rrugë”, tha Basha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img