Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Lulzim Basha mungoi sot por dërgoi lule, VIDEO: Momenti kur kurora hiqet nga arkivoli i Bujar Nishanit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryetari i PD Lulzim Basha, ka munguar sot në ceremoninë e lamtumirës për presidentin Bujar Nishani. Basha ka dërguar në Presidencë një kurorë me lule.

Në videon e mëposhtme duket momenti kur një person i vendos lulet pranë arkivolit të Bujar Nishanit, me shirit me emrin e Lulzim Bashës. Ky i fundit ndodhet jashtë vendit dhe në këto kushte ka nisur lule.

Por pak sekonda më vonë, kurora me lule e ish-kryetarit të PD largohet nga salla. Nuk dihet nëse familja ka urdhëruar ashtu, apo ky vendim është marrë nga vetë stafi i Presidencës që ka organizuar ceremoninë.

Presidenti Bujar Nishani u përcoll sot për në banesën e fundit dhe në homazhet për të kanë marrë pjesë sot politikanë nga Shqipëria por dhe nga vendet e rajonit. Në Presidencë kanë shkuar dhe politikanët socialistë.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img