Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
spot_img

Lulzim Basha mbledh “yjet e BE”-së në spotin e ri elektoral: Unë e di si të anëtarësohemi në Europë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha publikon një spot të ri elektoral dhe thotë se ai e di rrugën e anëtarësimit e Shqipërisë në Bashkimin Europian.

Basha thotë se anëtarësimi në BE do të sjellë ndryshim dhe përmirësojë jetën e shqiptarëve.

Kujtojmë se Shqipëria është shumë pranë mbajtjes së konferencës së parë ndërqeveritare, ndërsa Komisioneri për zgjerimin e BE-së, deklaroi më herë gjatë marsit se Shqipëria i ka përmbushur tashmë kushtet për të nisur negociatat

“Për të sjellë ndryshimin dhe për të përmirësuar jetën e të gjithë shqiptarëve, na duhet të anëtarësohemi në Bashkimin Europian. Rama nuk mund ta bëjë këtë. Ne mundemi! Së bashku do të integrojmë Shqipërinë në BE”, shkruan Basha në Twitter.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit