Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Lulzim Basha injoron Berishën, largohet nga Kuvendi sapo ish-kryeministri merr fjalën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti demokrat Lulzim Basha, ka marrë pjesë këtë të enjte në punimet e Kuvendit. I vetëm, ai është ndalur fillimisht te gazetarët dhe pas deklaratave të tij, i është bashkuar kolegëve në seancë plenare.

Pas tij, në sallë është bashkuar dhe ish-kryeministri Sali Berisha. Ky i fundit ka folur për problemet në arsim dhe ka akuzuar qeverinë.

albsig

Por ajo që ra në sy gjatë fjalës së Sali Berishës, ishte injorimi që i bëri ish-kryetari i PD Lulzim Basha. Kamerat e fiksuan atë duke folur në telefon, teksa linte sallën e seancave plenare.

Deputeti Basha largohet nga Kuvendi
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img