Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
spot_img

Lulzim Basha “ia fut gjumit” në makinë, qytetari që e filmoi: U zgjua në orën 11:00 (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryedemokrati Lulzim Basha është filmuar ditën e sotme duke fjetur gjumë në makinë.

Sipas qytetarit që e ka filmuar dhe ka publikuar videon, kryedemokrati është zgjuar rreth orës 11:00 nga gjumi.

Kujtojmë se Basha ditën e sotme ka zhvilluar takime në qarkun e Kukësit, ku është takuar me simpatizantë dhe mbështetës të Partisë Demokratike.,

Duket se fushata e ka lodhur paksa Bashën, që ka zgjedhur të pushojë sadopak në makinën e tij.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img