Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Lulzim Basha ia bën të qartë Sali Berishës: Demokratët “mish për top” nuk i bën dot askush

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka folur pas mbledhjes  së sotme të Grupit Parlamentar të PD-së, duke thënë se interesi i shqiptarëve është parësor dhe kjo forcë politike sipas tij i shërben këtyre interesave.

Kryedemokrati në fjalën e tij dha mesazhin e qartë, duke iu referuar deklaratave të ish-kryeministrit Sali Berisha për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar, se “demokratët mish për top nuk i përdor dot askush”.

“Mbi interesat e gjithkujt është ai i Shqiptarëve, PD do i shërbej këtyre interesave, demokratët mish për top nuk i përdor dot askush”, tha Basha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img