Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Lulzim Basha bën AKUZËN ‘BOMBË’: Qeveria është bërë pjesë e një PUÇI brenda PD-së! I bëj thirrje Sali Berishës të mos ndihmojë Edi Ramën (E PLOTË)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lulzim Basha ka lëshuar një akuzë të fortë ndaj qeverisë, duke thënë se është bërë pjesë e një përpjekjeje për një puç brenda Partisë Demokratike.

Sot nga selia e PD-së, Basha tha se Sali Berisha nuk ka arritur të mbledhë numrin e duhur të firmave, ndaj i kërkoi atij të mos harxhojë kot energjitë e demokratëve, duke ndihmuar kështu edhe Edi Ramën.

“Kemi një regjim përballë, dhe po shikoni që regjimi është edhe një trekëndësh. Kemi të dhëna që regjimi është bërë pjesë e përpjekjes për një puç brenda PD-së. ndaj kam vetëm një thirrje dhe një ftesë për Sali Berishën.

Nuk i kishe firmat, boll harxhove energjinë e demokratëve, boll ndihmove Edi Ramën. PD do të bëjë çdo gjë që kundërshtarin e vetëm Edi Ramën ta çojë një orë e më para në fundin e tij. Ne do të marrim çdo aksion politik edhe me ndihmën e partnerëve tanë, vota e vjedhur shpresa e vrarë”, deklaroi Basha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img