Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Lulzim Basha akuza Ramës: Premtoi se do ulte çmimin e energjisë, vetëm i rriti faturat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

66f9d31dd83b623276578bbf2a8b8f4f

Kreu i PD Lulzim Basha akuzon kryeministrin Edi Rama se ka rritur çmimin e enrgjisë elektrike për qytetarët.

Sipas Bashës, Rama jo vetëm gënjeu që nuk e uli çmimin, por vetëm e ka rritur atë.

“Premtoi se do ta ulte çmimin e energjisë për familjarët. Rama gënjeu – ai vetëm i rriti faturat e energjisë për familjet shqiptare! Rama është dështim. Ai duhet të largohet”, shkruan Lulzim Basha dhe ndan video-mesazhin me mendiet e disa qytetarëve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img