Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Lule, tullumbace e zarfe të bardhë me urime, Amarda Toska feston ditëlindjen, s’do ta besoni sa vjeç mbush moderatorja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4717769e8433895778831466ea8844be

Moderatorja Amarda Toska, e njohur ndryshe si Ami, ka festuar sot ditën e saj të lindjes. Ami ka marrë mesazhe urimi dhe dhurata të shumta, të cilat i kanë zbukuruar ditën.

Stafi e ka pritur me lule e tullumbace, duke e emocionuar në ditën e saj të rëndësishme.

Amarda ka ndarë në ‘Instastory’ një video ku shihen tullumbacet e mëdha me urimin ‘Gëzuar ditëlindjen’ dhe letrat e bardha me mesazhe për këtë ditë të veçantë për të.

Ndonëse ajo nuk i tregon aspak vitet që ka mbi supe, por sot Ami mbush 39 vjeç.

Më shumë

spot_img
spot_img