Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Luizit nuk i del e keqja me ish-banorin: Nuk ia fal Armaldos... (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Luizit nuk i del e keqja me ish-banorin: Nuk ia fal Armaldos... (VIDEO)

Ish- banorët e Big Brother janë përmendur shpesh herë nga banorët e tjerë të cilët po shijojnë ditët e fundit në BBV.

Mbrëmjen e djeshme teksa Luizi po bisedonte me Efin dhe me Kristin i tha atyre se nuk do ia harrojë kurrë Armaldos që përpara se të dilte nga shtëpia, tha se ai ka përzemër vetëm Oltën dhe Kiarën dhe donte që ta përcillinin vetëm ato.

Ndërsa Efi nga ana tjetër solli në vëmendje spektaklin kur ajo u nominua, për shkak të një nominimi “kokë më kokë” me Kiarën dhe Luizin.

Ajo tha se Olta Gixhari ishte e vetmja banore që nuk e përcolli atë te dera dhe se as nuk e takoi madje.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese