Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Luizit i bëhet ëndrra realitet, mban koncertin e parë pas fitores së BBV me Noizy-n

Shkruar nga Newsbomb
Luizit i bëhet ëndrra realitet, mban koncertin e parë pas fitores

Luizi po shijon daljen nga Big Brother Vip, ku arriti të fitonte çmimin e madh.

Luizi mbrëm pas afterparty, ku u mblodhën dhe një herë të gjithë banorët që ishin pjesë e këtij BBV, ka shkuar në një lokal nate.

Luiz Ejlli dhe Noizy së bashku kanë kanë mbajtur koncertin e parë bashkë, ku të shumtë kanë qenë fansat që kanë brohoritur për këngëtarët. Duket se një tjetër ëndër e Luizit është bërë realitet pasi shpesh brenda shtëpisë së madhe ka shprehur simpantinë për Noizyn si këngëtar.

Të dy ata kane qenë në s’kenë ku kanë performuar këngën “Jena mbretër 2”. Më pas Noizy skenën ia la Luizit, i cili këndoi këngën e dedikuar Kiarës, ndërsa pranë tij ishte dhe vetë moderatorja.

@rebuildnow1 E kan myt #luizejlli #meluizin #noizy #fyp ♬ original sound - BuildNow

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese