Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Luizi publikon videon e parë në Instagramin e tij dhe falenderon fansat: Më keni ndryshuar jetën, ju jam mirënjohës

Shkruar nga Newsbomb
Luizi publikon videon e parë në Instagramin e tij dhe falenderon
Luiz Ejlli fituesi i Big Brother Vip2 ka reaguar për herë të parë në Instagramin e tij pas daljes nga shtëpia e madhe. Luizi ka falenderuar të gjithë ata që e kanë përkrahur dhe mbështetur gjatë kësaj eksperience, teksa thotë se i ka ndryshuar jeta. “Si ju kam o çapaçula. Mu deshën 3 dit të merrja veten para se të bëja këtë video. Ju kërkoj falje që nuk ju kam falenderuar përzemërisushgt një nga një secilin. Shpresoj që me këtë video të justifikoj veten sepse nuk e di se ç’keni parë nga unë që më keni vlerësuar kaq shumë. Ju jam mirënjohës gjithë jetën. Më keni ndryshuar jetën. Uroj t’jua shpërblej me ato që do bëj në vazhdim, me karrierën e ëndrrën time, muzikën. Faleminderit me gjitha shpirt. Jeni të jashtëzakonshëm”, thotë ai.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese