Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
3.6kmh
75 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
12 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Luizi nuk lë mangët as Dea Mishel: Ti je vetëm për të ngrënë makarona dhe lozur me arush (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Luiz Ejlli dhe Dea Mishel janë përfshirë në një debat mbrëmjen e sotme, ku kanë diskutuar për mungesën e saj dhe të Amosit në dasmën e këngëtarit me Kiarën.

Teksa po debatonin Efi dhe Kiara iu drejtuan Deas duke i thënë se ishte xheloze ndaj nuk shkoi te dasma e organizuar nga Vëllai i Madh.

Pjesë nga debati:

Luizi: Ti nuk ke asgjë, ti je vetëm për të larë rroba, për të lozur me arush, për të ngrënë makarona dhe  për të vënë b*thën mbi banak.

Dea: Po të kemi ty për të na ofenduar dhe për të na sharë.

Luizi: nuk bëhet llaf! Unë jam për të gjitha, jam për të thënë të vërtetën në sy.

Dea:Ti je për të gjitha.

Luizi: Aty ke ngel ti.

Dea: Kur ishe aq i lumtur pse e kishe mendjen te unë njeherë?

Luizi: Unë e kisha mendjen te ti? Unë nuk të llogarita fare moj, nuk ke shanse.

Dea: Po çfarë të duhet ty se çfarë bej unë?

Luizi: E di ku jam unë o Mishel, unë kam arrtur në prill gati, ti je në fillim shkurtit akoma.

Më shumë