Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Luizi ngjit Kiarën në skenë dhe i bën dedikimin e ëmbël, fansat brohorasin emrin e moderatores (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Luizi ngjit Kiarën në skenë dhe i bën dedikimin e

Fituesi i “Big Brother Vip”, Luiz Ejlli është duke shijuar famën që ai mori gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBV.

Mbrëmjen e djeshme këngëtari ka pasur koncertin e tij të parë së bashku me reperin e njohur Noizy.

Teksa ka qenë duke kënduar këngën që i dedikoi Kiarës, Luizi ka ngjtur në skenë bashkëshorten e tij, ndërsa nuk kanë munguar duartrokitjet e publikut të cilë brohorisnin emrin e moderatores.

@thumbshowbiz #thumbshowbiz #luizejlli #kiaratito ♬ original sound - THUMB SHOWBIZ

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese