Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Luizi i premton Kiarës: Do i nxjerr banorët nga shtëpia një nga një, janë pengesë që të jem me ty, pastaj do jem joti përgjithmonë

Shkruar nga Newsbomb
Luizi i premton Kiarës: Do i nxjerr banorët nga shtëpia një

Teksa ishin duke qëndruar me njëri-tjetrin, Luizi i premtoi Kiarës që do nxjerrë banorët e tjerë jashtë një nga një.

Ai i tha se i sheh ata si një pengesë që duhet t’i kalojë për të qëndruar përgjithmonë më pas me Kiarën.

“E di si i shoh unë këta, i shoh si pengesë për të qenë me ty, kështu që do i kaloj se s’bën. Ti kaloj këta dhe pastaj jam Luizi jot përgjithmonë”, tha Luizi.

Luizi i ka thënë Kiarës se do të dalë nga shtëpia nëse ajo e humb nominimin me Oltën, por moderatorja është përpjekur ta bindë që të qëndrojë për të marrë fitoren për të dy.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese