Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Luizi bën dush pranë Jorit, Kiara “çmendet” nga xhelozia: T’i pres dhe t’i jap në dorë (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Luizi bën dush pranë Jorit, Kiara “çmendet” nga

Kiara Tito ka shfaqur shenja xhelozie për modelen Jori Delli, ku kjo e fundit ngacmohet shpesh me Luizi Ejllin.

Para Prime-it të djeshëm, teksa të dy banorët kanë qenë duke bërë dush, moderatorja shkoi në dhomën e grimit për t’u përgatitur për spektaklin.

Në një moment Kiara është çuar dhe i ka shkuar Luizit afër, duke e paralajmëruar që të mos bëjë gabime, përndryshe “ja pret dhe ia jep në dorë”.

@luizz.kiara #viralvideo #luiz #viral #bigbrother #luizibigbrother #kiara #bigbrotheralbaniavip #fypage #albania #luki #luizejlli #meluizin #kiaratito #fyp ♬ MON LOVE OHO - Liamsi

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese