Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Luiza Xhuvani feston ditëlindjen, Elva Margariti uron aktoren dhe ish-ministren

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

26 marsi shenon ditëlindjen e aktores së njohur shqiptare, Luiza Xhuvani, e cila ka mbajtur dhe postin e deputetes së PS.

Përmes një shënimi të shkurtër, ministrja Kulturës Eva Margariti, uron aktoren e njohur. Margariti  falenderon Xhuvanin për çdo rol që i ka dhënë jetë duke e luajtur në skenë, dhe për të gjithë forcën që atë e karakterizon për të ecur përpara.

“Gëzuar ditëlindjen Luiza Xhuvani! Faleminderit për ndjeshmërinë e energjinë që përcjell përmes çdo roli, e mbi të gjitha për forcën për të vazhuar përpara!”, shkruan ajo.

Pas shkëputjes nga politika, Luiza Xhuvanin e kemi parë të rikthehet fuqishëm në teatër.

Më shumë

spot_img
spot_img