Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Luiz Ejllit i japin “goditjen” përfundimtare jashtë BBV

Lajme të ngjashëm

Ditën e djeshme një ndryshim të papritur pësoi “Instagrami” i banorit të shtëpisë së Big Brother Vip, Luiz Ejllit. Profili i të cilit që prej nisjes së reality shoë-t kishte mbledhur mbi 600 mijë ndjekës papritur iu ndryshua emri nga Luiz Ejlli në emrin e motrës së knëgëtarit, Ina Ejlli.

Pasi në këtë luftë për imazhin e këngëtarit secili dha versionin e tij, sot Instagramit të Luizit iu dha goditja përfundimtare.

Faqja e tij e Instagramit me më shumë se 600 mijë ndjekës nuk ekziston më pasi i është mbyllur.

Nuk dihet nëse ky vendim është marrë nga motra dhe familjarët e tij, apo nga sulmet për t’i vjedhur profilin.


Më shumë