Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli rishfaqet me një surprizë (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb

Pas ndarjes së bujshme me vajzën e ish-kryetares së parlamentit, Jozefina Topalli, këngëtari i njohur nga Shkodra Luzi Ejlli i është rikthyer jetës së tij artistike.

Këtë herë ai vjen me një surprizë, duke prezantuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me Rezarta Smajan.

Kënga titullohet “Ra një yll”, me të cilët do të konkurrojë së shpejti në festivalin e fundvitit në RTSH.

Këngën e ka publikuar edhe në rrjetet sociale dhe zbulon se për të ka bashkëpunuar me Agim Doçin dhe Edmond Zhulalin. 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese