Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Luiz Ejlli ZBULON arsyen pse refuzoi të futej në edicionin e kaluar të BBV

Lajme të ngjashëm

 Këngëtari Luiz Ejlli është kthyer në kryefjalën e medies rozë që prej hyrjes së tij në “Big Brother Vip”.

Ai ka treguar sot se mund të ishte pjesë e këtij formati edhe në edicionin e kaluar, por pati  një aryse pse nuk pranoi. Luizi rrëfeu gjatë një bisede me banorët e tjerë se pati një ftesë, por askokohe, i ndërroi jetë babai dhe për këtë aryse nuk mund të  ishte pjesë e BBV.

Pjesë nga biseda:

Gerti: “Ti do hyje që në Big Brother-in e parë?”

Luizi: Po, më thanë, por më vdiq babai dhe e lashë.

Gerti: Domethënë e ke studiuar Big Brother-in që në pandemi?

Luizi: Jo mor burrë, dy muaj para se të hyj. Thashë ta marr vesh njëherë se ku po futem. E fillova të studioj lojërat, zarfet si bëhet “Big Brother”.

Kujtojmë se “Big Brother VIP 1” e fitoi Ilir Shaqiri dhe në vend të dytë u rendit Donald Veshaj.


Më shumë