Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Luiz Ejlli shijon famën, ja shuma marramendëse që merr për një performancë në lokale e natës

Shkruar nga Newsbomb
Luiz Ejlli shijon famën, ja shuma marramendëse që merr për

Fituesi i Big Brother Vip, Luiz Ejlli duket se po e shijon shumë famën dhe pëlqimin që ka publiku për të.

Luizi menjëherë pas daljes nga BBV i është kthyer muzikës, ku edhe ka marrë pjesë në koncere si i ftuar special. Këtë fundjavë ai pritet që për dy netë të jetë në Kosovë, ku do të performojë në një prej clubeve të Prishtinës, në një prej netëve në shoqërinë e Noizyt.

Por sa është shuma që merr Luizi për një dalje në koncert. “N’ZOOM” ka mësuar se fituesi i BBV paguhet me shifrën 10 mijë euro për një performancë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese