Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Luiz Ejlli rikthehet në BBV, tregon se kush është banori i tij i preferuar

Shkruar nga Newsbomb
Luiz Ejlli rikthehet në BBV, tregon se kush është banori i tij i

Luiz Ejlli është rikthyer në Big Brother Vip, i cili arriti të fitonte zemrat e shqiptarëve me batutat e tij. Kur Ledioni e pyeti se kush është banori që ka më të preferuar, Luizi përsëri nuk i ka kursyer përgjigjen epike dhe "diplomatike".

Pjesë nga biseda mes Luizit dhe Ledionit

Luizi: E kam shiju, me u rikthy në studio është kënaqësi, sepse kam qenë fitues. Uroj të njëjtën gjë edhe për ata.

Ledioni: Kë ke të preferuar?

Luizi: Unë vdes pas teje!

Ai gjithashtu u pyet për shtatëzaninë e Kiarës dhe ndau njb bisedë që ka pasur me gjinekologun.

Ledioni: A shkon me lëvizjet e bebit brenda barkut të Kiarës kënga? Si lindi si gjë?

Luizi: Është i vetmi rast më tha gjinekologu se s’po ia përmend emrin, është i vetmi rast që s’ke nevojë me bo ADN se dihet që është vajza jote se shihe e ke tërë kohën kështu (në lëvizje).

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese