Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Luiz Ejlli ka një kërkesë speciale për Edi Ramën: Na mori malli me e pa... (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Luiz Ejlli ka një kërkesë speciale për Edi Ramën: Na

Banori i Big Brother Vip, Luiz Ejlli ka një kërkesë të veçantë për kryeministrin Edi Rama.

Këngëtari ka thënë teksa bisedonte me banorët se do të donte një video-call me kryeministrin, ndërsa e ka cilësuar një personazh “tip” dhe shumë “karizmatik”.

“Dua një videocall me Ramën, është shumë tip, është shumë karizmatik, na mori dhe malli me e pa, 4 muaj pa e parë, ishim mësuar ta shohim përditë”, ka thënë Luiz Ejlli.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese