‘Luftë’ në Durrës, dy makina shkëmbejnë zjarr me njëra-tjetrën, 2 persona në gjendje të rëndë (DETAJE NGA PËRPLASJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:36 01-11-2019 ‘Luftë’ në Durrës, dy makina shkëmbejnë zjarr me njëra-tjetrën, 2 persona në gjendje të rëndë (DETAJE NGA PËRPLASJA) Foto ilustruese

Shkëmbimi i zjarrit në mbikalimi i Shkozetit ka qenë një skenë e vërtetë ‘lufte’.

Sipas të dhënave të fundit, dy automjete kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të njëri-tjetrit.

Raportohet se nga kjo përplaske ka 3 të plagosur, ku dy prej tyre janë në gjendje të rëndë, të cilët i janë nënshtruar menjëherë ndërhyrjes kirugjikale.

Ndërkohë, është identifikuar se njëri prej automjeteve është i markës ‘’BENZ’’ me targa AA333 ZD.

Vijon...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkëmbim zjarri te mbikalimi i Shkozetit, tre persona të plagosur
“LUFTË” te mbikalimi i Shkozetit: Atentat PROKURORIT të “KÇK”, plagoset Arjan Ndoj dhe dy të tjerë (FOTO-DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.011286973953247
array(1) { ["section"]=> string(117) "lufte-ne-durres-dy-makina-shkembejne-zjarr-me-njera-tjetren-2-persona-ne-gjendje-te-rende-detaje-nga-perplasja-184364" }