Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

“Luftë deri në frymën e fundit”, publikohet traileri i plotë i “La Casa de Papel” (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është publikuar traileri i pjesës të parë të sezonit të pestë të serialit më të ndjekur në botë, “La Casa de Papel”.

Sezoni i pestë dhe i fundit është ndarë në dy vëllime. Pjesa e parë e episodeve të sezonit të pestë të “Money Heist” do të shfaqen më 3 shtator të këtij viti.

Ndersa vëllimi i dytë i episodeve të sezonit të pestë do të jetë në dispozicion në Netflix nga data 3 dhjetor 2021. Në pjesën e dytë janë përqendruar më shumë te situata emocionale e personazheve.

Fansat mezi po e presin të dalë në ekrane seriali i tyre i preferuar i cili i ka mbajtur të mbërthyer emocionalisht prej disa vitesh. Kush do të triumfojë, banda e Profesorit apo policia dhe shteti?

Më shumë

spot_img